حمایت مالی

حامی مالی شوید

می‌توانید فرم زیر را با نوشتن اطلاعت خود و مبلغ مورد نظر پر کرده و روی دکمه‌ی پرداخت کلیک کنید. پس از آن به درگاه پرداخت زرین پال متصل می‌شوید که می‌توانید نوع پرداخت خود را از آن مشخص کنید.

تومان

ارسال اسکرین شات پرداخت

چنانچه پرداختی انجام داده‌اید، لطفا از آن اسکرین شات گرفته و برای ما ارسال کنید. چنانچه ارسال نکنید، از طریق فرم بالا نام شما ثبت شده است.

Donate
آپلود اسکرین شات پرداخت *
Maximum upload size: 1MB

در مورد حمایت مالی بیشتر بدانید

وگان آکادمی تنها به این سایت ختم نمی‌شود. بلکه پروژه‌های دیگری نیز وجود دارند که توسط وگان آکادمی آماده شده‌اند و طی یکسال اخیر به دوستان گیاهخوار معرفی شده است. در ادامه توضیح مختصری در این زمینه داده می‌شود.

۱) سایت وگان آکادمی: https://veganacademy.ir

در سایت وگان آکادمی سعی می‌شود تا موارد جدید و ضروری به سایت اضافه شود، برای مثال: اضافه کردن لیست «برندهای بدون تست حیوانی» و «افزودنی‌های اعداد E» که هر دو با قابلیت جستجو هستند و به راحتی می‌توانید اسم مورد نظر خود را در آن جستجو کنید.

وبسایت وگان فایند: https://veganfind.ir
سایتی برای پیدا کردن مراکز گیاهی ایران، از جمله رستوران‌ها، فروشگاه‌ها، بستنی فروشی‌های وگان و دیگر موارد. این سایت هر ماه به‌روزرسانی می‌شود و قسمت‌های جدیدی به آن‌ها اضافه می‌شود که از طریق صفحه‌ی اصلی سایت می‌توانید از آن‌ها با خبر شوید.

وبسایت آشپزی گیاهی:
جدیدترین پروژه‌ای که توسط وگان آکادمی آغاز شده، سایت تخصصی آشپزی گیاهی می‌باشد که تنها دستورهای غذایی وگان و خامگیاهخواری در آن موجود است. در این سایت برای نواع غذاها، دسرها، نوشیدنی‌ها و غیره یک دسته بندی اضافه شده تا بتوان به راحتی دستور غذای مورد نظر را جستجو کرد. برای وبسایت آشپزی گیاهی، امکانات مختلفی در نظر گرفته شده است تا تجربه‌ی خوبی را برای دیگران بوجود بیاورد.

 

تیم فنی وبسایت

تمامی این سایت‌ها و کارهای جانبی که شاهد آن هستید، توسط ادمین پیج، حمیدرضا اردکانی انجام می‌شود و در واقع نمیشه گفت تیم فنی، چرا که توسط یک نفر انجام می‌شود. این پروژه‌ها برای راحتی کار و صرفه‌جویی در وقت بوجود آمده‌اند تا همگی بتوانند از این سایت‌ها استفاده کنند.
یکی از نکات مهم این است که، کار کردن روی این ۳ سایت و اضافه کردن امکانات جدید، از نظر زمانی و مالی هزینه بردار هستند.

برای مثال: تمامی این کارها با هزینه‌ی شخصی انجام می‌شود و زمانیکه وقت آزاد داشته باشم، برای این ۳ سایت وقت می‌گذارم که امکانات جدیدی را اضافه کنم. نه تنها خودم از آن‌ها استفاده می‌کنم، بلکه دیگر دوستان هم از آن استفاده می‌کنند.

 

هزینه‌ها

اگر قصد دارید تا حامی مالی شوید تا کارها با کیفیت بیشتری پیش بروند و در هزینه‌ها همیاری کنید، باید بدانید که این هزینه‌ها صرف موارد زیر می‌شود:

۱) هزینه‌ی هاست
۲) هزینه‌ی دامنه
۳) هزینه‌ی خرید قالب
۴) هزینه‌ی خرید پلاگین

چند وقت پیش پستی در اینستاگرام وگان آکادمی در مورد سایت آشپزی گیاهی گذاشته و توضیحاتی داده شد، که پیشنهاد می‌کنم پست را کامل بخوانید.

 

کلام آخر

شخصا انتخاب من این است که یک کار عالی انجام دهم و آن هم با هزینه‌ی شخصی. ولی بعضی هزینه‌ها در زمینه طراحی سایت به دلار ربط دارد و این کار را سخت می‌کند تا موارد مورد نیاز را نتوان به راحتی خریداری کرد.
پس لازم به ذکر است، چنانچه هیچ حمایتی هم نشود، همچنن با هزینه‌ی شخصی به فعالیت‌ها ادامه خواهم داد، چرا که ارزش این سایت‌ها برای من زیاد بوده و بازتاب و نظرات خوبی از وجود این سایت‌ها گرفته‌ام؛ و از آنجایی که در زمینه‌ی گیاهخواری، حقوق حیوانات و محیط زیست منابع کمی در فارسی وجود دارند، به نظرم وجود چنین سایت‌هایی نه تنها کار گیاهخواران را راحت می‌کند، بلکه دوستانی که علاقه‌مند به گیاهخواری هم هستند، می‌توانند با اطلاعات و امکانات بیشتر و راحت‌تری به سمت گیاهخواری قدم بردارند.

 

و اما یک پیشنهاد

از آنجایی که من در زمینه‌ طراحی سایت و خدمات وب فعالیت می‌کنم، اگر پروژه‌ی طراحی سایت به من سفارش دهید، از همان هزینه‌ای که از طریق انجام پروژه به‌دست می‌آید، بخشی از آن را برای هزینه‌ها استفاده می‌کنم. شخصا این مورد برای من در اولویت هستش که از هزینه‌ی شخصی این پروژه‌ها را پیش ببرم. اما هیچ اشکالی هم ندارد که سایت حامی داشته باشد، درست مانند سایت‌های خارجی که سرویس رایگان ارائه می‌دهند و یک صفحه‌ مختص به حامی مالی یا Donate دارند تا فشار هزینه‌ها کمتر شود.

دکمه بازگشت به بالا
بستن