مستند

دانلود مستند سلامتی چیست (What The Health)

مستند سلامتی چیست

مستند سلامتی چیست یک فیلم مستند است که به تاثیر مصرف لبنیات و فرآورده‌های گوشتی بر سلامت انسان و همچنین به انتقاد از سازمان‌های بهداشتی می‌پردازد. این مستند به شدت توسط تعدادی از پزشکان رژیم‌شناسی، متخصصین تغذیه و روزنامه نگاران تحقیقاتی به دلیل مغالطه علت شمردن همبستگی و نقل‌قول گزینشی و همچنین به کار گیری منابع سوگیرانه مورد انتقاد شدید قرار گرفته است.

این مستند به نام «فیلم سلامتی که سازمان‌های بهداشتی نمی‌خواهند آن را ببینید» تبلیغ شده و کیپ اندرسون به مصاحبه با پزشکان و سایر افراد در مورد رژیم غذایی و سلامتی می‌پردازد. اندرسون همچنین نشان داده است که در تلاش برای تماس با نمایندگان سازمان‌های بهداشتی مختلف آن‌ها با پاسخ‌های خود ناراضی هستند. از طریق مصاحبه‌های دیگر او ادعا می‌کند ارتباطی بین گوشت، لبنیات و صنایع داروسازی و نیز سازمان‌های مختلف بهداشتی وجود دارد. خلاصه این است که مشکلات جدی سلامت ناشی از مصرف گوشت و محصولات لبنی است و توطئه‌ای برای پوشش دادن آن وجود دارد.

سلامتی چیست نوشته، تولید و اجرا شده توسط کیپ اندرسون و کیگان کوهن، تیم تولید مستند «توطئه گاوی: اسرار پایداری» است.

کیفیت WEB-DL 720p دو زبانه (زبان اصلی + دوبله فارسی) | ۶۵۷ مگابایت

دوبله فارسی از کانال آپارات

اطلاعات مستند

What the Health (2017) 97min | Documentary | 2018 (Norway) Summary: An intrepid filmmaker on a journey of discovery as he uncovers possibly the largest health secret of our time and the collusion between industry, government, pharmaceutical and health organizations keeping this information from us.
Countries: USALanguages: English

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن